Best-Design meubelblad tbv. Beauty-140 Mat-zwart

| Artikelnummer | 4009970 |
|---|---|
| EAN | 8719323066038 |
| Afmeting | 140x44.7x1.6 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 1.6 cm |
| Diepte | 44.7 cm |
| Dikte glas | 1.6 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | MDF PVC Folie |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant