Best-Design Lyon Venetie-Thin ronde spiegel Rose-Mat-Goud incl.led verlichting 60 cm

| Artikelnummer | 4009050 |
|---|---|
| EAN | 8719323065239 |
| Diameter | Ø 60 cm |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerk | Met verlichting |
| Primaire kleur | Koper |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant