Best-Design Lyon toiletkraan Baldini rose-mat-goud

| Artikelnummer | 4009390 |
|---|---|
| EAN | 8719323065505 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Lengte | 11.7 cm |
| Primaire kleur | Rose Mat Goud |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant