Best-Design Living-Links Half Vrijstaand Hoekbad 180x80x60cm

| Artikelnummer | 4012970 |
|---|---|
| EAN | 8719323067950 |
| Afmeting | 180x80x60 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Gewicht | 48 KG |
| Diepte | 80 cm |
| Vorm | Hoekbad |
| Materiaal | Acryl |
| Afwerking | Glans |
| Aantal personen | 2 |
| Plaats afvoer | Midden |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant