Best-Design Kraft vrijstaande badkraan H=112 cm

| Artikelnummer | 4009010 |
|---|---|
| EAN | 8719323065192 |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 119.2 cm |
| Lengte | 20.7 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant