Best-Design Inbouw-Stop kraan Lino (tbv.oa:bidetcloset) Chroom

| Artikelnummer | 4012370 |
|---|---|
| EAN | 8719323067448 |
| Breedte | 6.5 cm |
| Hoogte | 6.8 cm |
| Lengte | 11.2 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant