Best-Design High-Aquador Toiletkraan chroom

| Artikelnummer | 4013330 |
|---|---|
| EAN | 8719323068193 |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Lengte | 14.3 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant