Best-Design Flaago wastafel 50,5x42,5x12,5cm Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4012810 |
|---|---|
| EAN | 8719323067806 |
| Breedte | 50.5 cm |
| Hoogte | 12.5 cm |
| Diepte | 42.5 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant