Best-Design "Farnetta" fontein Rechts 37 x 18 x 9 cm mat-atrovirens

| Artikelnummer | 4016830 |
|---|---|
| EAN | 8719323069916 |
| Afmeting | 37x18x9 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Primaire kleur | Mat-atrovirens |
| Materiaal | Keramiek |
| Inclusief | Kraangat |
| Aantal Kraangaten | 1 |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant