Best-Design "Dijon" thermostatische regendouche-opbouwset Sunny Bronze (Tweedekans artikel)

| Artikelnummer | 4013440 |
|---|---|
| EAN | 8719323068308 |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 116 cm |
| Type kraan | Thermostaatkraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | PVD Coating |
| Met Handdoucheset | Ja |
| Primaire kleur | Sunny Bronze |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Hartafstand | 15 cm |
| Met Glijstang | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant