Best-Design "Dijon" regendouche rond 300mm Sunny Bronze

| Artikelnummer | 4013490 |
|---|---|
| EAN | 8719323068353 |
| Afmeting | 30x30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 2 mm |
| Lengte | 30 cm |
| Materiaal | RVS-304 |
| Afwerking | PVD Coating |
| Primaire kleur | Sunny Bronze |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant