Best-Design "Dijon" Hoge-wastafelmengkraan Sunny Bronze

| Artikelnummer | 4013410 |
|---|---|
| EAN | 8719323068278 |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Lengte | 14.2 cm |
| Type kraan | Koud/warm mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | PVD Coating |
| Primaire kleur | Sunny Bronze |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Verhoogd model | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant