Best-Design Decent douchebak Just-Solid 90x90x3,5cm

| Artikelnummer | 4009440 |
|---|---|
| EAN | 8719323065574 |
| Afmeting | 90x90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 3.5 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Solid Surface |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 1 jaar |
| Primaire kleur | Grijs |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Afvoer |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant