Best-Design Dalis-800-Ore inloopdouche NANO 8mm glas RVS

| Artikelnummer | 4015250 |
|---|---|
| EAN | 8720791680756 |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 0.8 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant