Best-Design "Clic-Dijon" inbouwthermostaat & inb.box 2-weg 1/2" Sunny Bronze

| Artikelnummer | 4013570 |
|---|---|
| EAN | 8719323068438 |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Lengte | 9 cm |
| Type kraan | Thermostaatkraan |
| Materiaal | RVS-304 |
| Afwerking | PVD Coating |
| Doucheslangaansluiting | 1/2'' |
| Primaire kleur | Sunny Bronze |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant