Best-Design Chroom Dalis Muurstabilisatiestang 1200 mm

| Artikelnummer | 4013980 |
|---|---|
| EAN | 8720791680138 |
| Lengte | 1.5 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant