Best-Design Breela opbouw-waskom diameter 40,5cm H=15cm Mat-Wit

| Artikelnummer | 4012870 |
|---|---|
| EAN | 8719323067868 |
| Afmeting | 40.5x40.5x15 cm |
| Breedte | 40.5 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Diepte | 40.5 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant