Best-Design 'Bianco-Marble' Opbouw Waskom

| Artikelnummer | 4017160 |
|---|---|
| EAN | 8720791681241 |
| Breedte | 37.5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 37.5 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | 4017160 |
|---|---|
| EAN | 8720791681241 |
| Breedte | 37.5 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 37.5 cm |
| Materiaal | Acryl |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant