Best-Design Baron-70 Nisdeur Zwart 68-70X200 Cm Nano Glas 8 Mm

| Artikelnummer | 4011470 |
|---|---|
| EAN | 8719323066977 |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Afwerking | Mat |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, verstelbaarheid van 2 cm |
| Afwerking glas | Glanzend |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Materiaal Handvaten | RVS |
| Openingswijze | Buiten |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 70 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Secundaire kleur | Rvs |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant