Belrad Handdoek Radiator Midden Aansluiting Wit 1400x600-754 Watt

| Artikelnummer | BW1400600 |
|---|---|
| EAN | 5404024101692 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Materiaal | Staal |
| Aansluiting | Midden-Aansluiting |
| Hartafstand | 55.5 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Belrad |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant