Begonia Wastafel - 1 Wasbak - Met Overloop - 1 Kraangat - Kunstmarmer - 100x1,2x52,5 cm - Mat Wit

| Artikelnummer | WD100.04 |
|---|---|
| EAN | 2422280034786 |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 19.8 cm |
| Diepte | 52.5 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Kunstmarmer |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant