De badwand Primrose (70x140 cm) met 6 mm helder glas en antikalkcoating voor eenvoudig onderhoud. Het chroomprofiel zorgt voor een practhige uitstraling, ideaal voor een ruimtelijk badkamerdesign. Dit model is 70 cm breed.
Badwand Primrose Vaste Wand 70x140 6Mm Helder Glas Antikalk Chroom

| Artikelnummer | sadb01169 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF405 |
| EAN | 8720908383020 |
| Afmeting | 70x140 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Type badwand | Vaste wand |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant