De badwand Jasmine uit het assortiment van Sanexo is een ideale oplossing als u wilt douchen in uw ligbad. De badwand is 2-delig, aan de vaste wand worden de twee glazen planchetten bevestigd. Super praktisch en altijd uw shampoo of douchegel bij de hand. De draaibare badwand heeft een handige handdoekrek, na het douchen heeft u ook uw badhanddoek binnen handbereik. De stijlvolle chromen afwerkingen geven uw badkamer een moderne uitstraling. Verkrijgbaar in de afmetingen: B100CM*H140CM, B120CM*H140CM. Glas: 6 mm.

Badwand Jasmine 2-Delig 100X140 6Mm Helder Glas Chroom

| Artikelnummer | sadb00775 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF37 |
| EAN | 8720211754685 |
| Afmeting | 100x140 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Nee |
| Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Type badwand | Draaibaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
| Inclusief | CE-keurmerk, Liftsysteem |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant