De badwand Hyacint uit het assortiment van Sanexo is 3-delig en volledig inklapbaar. Wanneer u heerlijk wilt badderen klapt u eenvoudig de badwand tegen de muur waardoor deze niet in de weg staat. De afwerkingen zijn in de kleur chroom wat u eenvoudig kunt combineren met andere chromen elementen in badkamer. Tussen en onder de drie glazen wanden worden er rubberen afsluit strips geplaatst zodat het water niet op uw badkamervloer terecht komt. De waterafstotende coating aan beide kanten zorgt voor extra bescherming tegen kalkaanslag en zeepresten in de cabine. Hierdoor is hij makkelijk schoon te maken en blijft het glas glanzend en helder. Afmetingen: B130CM*H140CM. Glas: 6 mm.
Badwand Hyacint 3-Delig 130X140 6Mm Helder Glas Antikalk Chroom

| Artikelnummer | sadb00774 |
|---|---|
| EAN | 8720211754692 |
| Afmeting | 130x140 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Type badwand | Vouwwand |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
| Inclusief | CE-keurmerk, Liftsysteem |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!