Dit doorzichtige glazen badscherm is 1200mm bij 1400 mm. Het scherm bestaat uit 5 delen en is individueel inklapbaar. Het glas houdt alle spetters tegen als u aan het douchen bent.

Badwand Bluebell 5-Delig 120X140 4Mm Helder Glas Chroom

| Artikelnummer | sadb00449 |
|---|---|
| EAN | 8720211751370 |
| Afmeting | 120x140 cm |
| Lengte | 0.4 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Dikte glas | 4 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Nee |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Type badwand | Vouwwand |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
| Inclusief | CE-keurmerk |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!