Badwand Bluebell 90x140 cm met zijwand 75 cm is een 4-delige vouwwand met 4 mm helder glas en een matgrijs profiel. De inklapbare panelen en zijwand bieden een flexibele en spatvrije oplossing voor de badkamer.
Badwand Bluebell 4-Delig 90X140 Met Zijwand 75cm 4Mm Helder Glas Mat Grijs

| Artikelnummer | sadb01213 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF410 |
| EAN | 8720908383747 |
| Afmeting | 90x75x140 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Dikte glas | 4 mm |
| Afwerking | Mat |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Grijs |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant