De Badwand Black Crocus 110x140 cm met zijwand 70 cm is een 2-delige badwand met 6 mm helder glas en een antikalk-coating. De matzwarte profielen zorgen voor een strakke uitstraling, terwijl de zijwand extra spatbescherming biedt.
Badwand Black Crocus 2-Delig 110X140 Met Zijwand 70cm 6Mm Helder Glas Antikalk Mat Zwart

| Artikelnummer | sadb01241 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF417 |
| EAN | 8720908384027 |
| Afmeting | 110x70x140 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Afwerking | Mat |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Zwart |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant