Badmengkraan Lambro Rond Met Hendel Zwart Chroom is een kraan met een fraai design en een mooie combinatie van kleuren die afgestemd is op de details in uw badkamer. De kraan heeft een schroefdraad voor uw handdouche die makkelijk aan te sluiten is. Met een eenvoudige beweging draait u de kraan om de watertemperatuur in te stellen voor het vullen van uw bad. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, wit-chroom, zwart-chroom en goud
Badmengkraan Lambro Rond Met Hendel Zwart Chroom

| Artikelnummer | sakr00409 |
|---|---|
| EAN | 8720211750199 |
| Afmeting | 21x17.3x9.2 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 9.2 cm |
| Diepte | 17.3 cm |
| Lengte | 17.3 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Doucheslangaansluiting | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Zwart Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Hartafstand | 150 mm |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant