Badmengkraan Lambro Rond Met Hendel Chroom is een kraan met een fraai design die in iedere badkamer past. De kraan heeft een schroefdraad voor uw handdouche die makkelijk aan te sluiten is. Met een eenvoudige beweging draait u de kraan om de watertemperatuur in te stellen voor het vullen van uw bad. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, wit-chroom, zwart-chroom en goud.
Badmengkraan Lambro Rond Met Hendel Chroom

| Artikelnummer | sakr00407 |
|---|---|
| EAN | 8720211750175 |
| Afmeting | 21x17.3x9.2 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 9.2 cm |
| Diepte | 17.3 cm |
| Lengte | 17.3 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Doucheslangaansluiting | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Hartafstand | 150 mm |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!