De Lambro Chroom bad mengkraan met douchekop is de veelzijdige kraan die u moet hebben. Een eenvoudig design en makkelijk in het gebruik. Het heeft een schroefkop voor de douchekop en ook een aparte waterkraan voor als u het bad wilt laten vollopen. Kleur: chroom.
Badmengkraan Lambro Rond Met Hendel Chroom Met Douchekop

| Artikelnummer | sakr00413 |
|---|---|
| EAN | 8720211751028 |
| Afmeting | 21x17.3x9.2 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 9.2 cm |
| Diepte | 17.3 cm |
| Lengte | 17.3 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Doucheslangaansluiting | CE-keurmerk |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Hartafstand | 150 mm |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!