Badmengkraan Lambro Rond Met Hendel Goud is een kraan met een fraai design. De gouden details in uw droombadkamer stemt u af met deze gouden badmengkraan. De kraan heeft een schroefdraad voor uw handdouche die makkelijk aan te sluiten is. Met een eenvoudige beweging draait u de kraan om de watertemperatuur in te stellen voor het vullen van uw bad. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, wit-chroom, zwart-chroom en goud.

Badmengkraan Lambro Opbouw Rond Met Hendel Goud

| Artikelnummer | sakr00438 |
|---|---|
| EAN | 8720211750458 |
| Afmeting | 21x17.3x9.2 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 9.2 cm |
| Diepte | 17.3 cm |
| Lengte | 17.3 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Doucheslangaansluiting | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Goud |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Hartafstand | 150 mm |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | CE-keurmerk |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant