Badkamerspiegel Starlight met Led verlichting en Anti condens is een rechthoekige spiegel met een fraai design. De spiegel beschikt over LED verlichtte randen, zodat het alles in het zicht van de spiegel verlicht. LED heeft een langere levensduur en is ook nog eens milieuvriendelijk. De spiegel heeft een ingebouwd verwarmingselement, die ervoor zorgt dat de spiegel op temperatuur blijft, waardoor deze niet beslaat. Aan en uit gaat gemakkelijk met een knop aan de zijkant van de spiegel, zodat u niet met vieze vingerafdrukken zit. U kunt, door het systeem in de achterkant, de spiegel zowel horizontaal als verticaal plaatsen. De lichtopbrengst (lumen) van deze spiegel is 3150. De Starlight serie is verkrijgbaar in de maten: B70CM*H50CM*D3,5CM, B80CM*H60CM*D3,5CM, B100CM*H60CM*D3,5CM, B120CM*H60CM*D3,5CM.
Badkamerspiegel Starlight 100X60Cm Met Led Verlichting En Spiegelverwarming

| Artikelnummer | sasp00408 |
|---|---|
| FamilyId | SPF20 |
| EAN | 8720211750830 |
| Afmeting | 100x60 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 3.5 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!