Badkamerspiegel Reflect Arcqua base rond 60 LED backlight

| Artikelnummer | SPI992611 |
|---|---|
| FamilyId | SPF15 |
| EAN | 8720104498443 |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Vorm | Rond |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Schakelaar | Ja, touch |
| Aansluiting | 220-240 volt |
| Kenmerk | Met verlichting |
| Primaire kleur | Zilver |
| Locatie Verlichting | Rondom |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Aantal Verlichting | 1 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Exclusief | Dimbaar, Met Verwarming |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Type | Wastafelspiegel |
| Merk | Arcqua |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant