Badkamermeubel Foxton 100 Antraciet inclusief wasbak is een badkamermeubel met een strak design die in iedere badkamer past. Het badkamermeubel heeft een gladde textuur wat makkelijk schoon te maken is. Badkamermeubel Foxton bevat een softclose mechanisme, waarmee u de laden geruisloos sluit. De wastafel is van keramiek. Verkrijgbaar in de afmetingen:B60CM*H55CM*D46CM, B80CM*H55CM*D46CM, B100CM*H55CM*D46CM, B120CM*H55CM*D46CM. Verkrijgbaar in de kleuren: hoogglans wit en hoogglans antraciet.

Badkamermeubel Foxton - Antraciet - 100x46x55cm - Incl. Witte Keramische Wastafel - Voorgemonteerd - Greeploos - 2 Lades - MDF

| Artikelnummer | sabm00441 |
|---|---|
| FamilyId | BADKF6 |
| EAN | 8720211752438 |
| Afmeting | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Kraangat Diameter | 35 mm |
| Aantal Kraangaten | 1 |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Primaire kleur | Antraciet |
| Materiaal | MDF |
| Verstelbare ophangsysteem | Nee |
| Type greep | Greeploos |
| Wasbak vorm | Rechthoek |
| Met Overloop | Ja |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Aantal gebruikersplaatsen | 1 |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant