Arcqua Pop-up waste wastafel 1 1/4 m/z overloop mat grijs

| Artikelnummer | AFV459998 |
|---|---|
| EAN | 8720104403201 |
| Breedte | 6.5 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Materiaal | Cast Marble |
| Primaire kleur | Mat Grijs |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Arcqua |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | AFV459998 |
|---|---|
| EAN | 8720104403201 |
| Breedte | 6.5 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Materiaal | Cast Marble |
| Primaire kleur | Mat Grijs |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Arcqua |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant