Arcqua pop-up waste bad 1 1/2 met overloop mat beton

| Artikelnummer | AFV243369 |
|---|---|
| EAN | 8720104400330 |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 7.4 cm |
| Lengte | 7 cm |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Mat beton |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Arcqua |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant