Aquapro chroom koud water kraan van Best Design monteert u eenvoudig op uw wastafel. De Aquapro is een éénhendelkraan. Afmetingen: H14CM*D12CM. Kleur: RVS, chroom.
Aquapro Toiletkraan

| Artikelnummer | 3896140 |
|---|---|
| EAN | 8718274530131 |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 14.5 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
| Type kraan | Koud water kraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant