Aquanero koud water toiletkraan nero mat zwart komt uit de Nero lijn van Best Design. De nero lijn heeft een industriële uitstraling voor een industriële look in uw toiletruimte. De Aquanero is een staande kraan die u eenvoudig op de wasbak bevestigd. Afmetingen: H14CM. Verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart, RVS.
Aquanero Toiletkraan Nero Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4003440 |
|---|---|
| EAN | 8719323060753 |
| Breedte | 3.2 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Lengte | 9.4 cm |
| Type kraan | Koud water kraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Mat-Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant