Angely wastafelmengkraan met draaibare uitloop van Best Design past in een moderne keuken of badkamer. Met de hendel aan de zijkant reguleert u de temperatuur en de hoeveelheid water. Afmeting: H24CM. Kleur: chroom.
Angely Wastafelmengkraan Met Draaibare Uitloop

| Artikelnummer | 4000480 |
|---|---|
| EAN | 8718274539240 |
| Breedte | 5.3 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant