De Ambi One dimbare Led spiegel is een echte eyecatcher boven uw wastafel. Zowel aan de voorzijde als aan de onderkant heeft u Led Verlichting. Met Led verlichting bespaart u 90% op uw elektriciteitskosten. De spiegel is spatwaterdicht en te gebruiken in uw badkamer of doucheruimte. Met de touch lichtschakelaar zorgt u voor licht boven uw wastafel, bovendien is de spiegel van 2 spiegel verwarmings-matjes ter voorkoming van condensvorming. Verkrijgbaar in de afmetingen: B140CM*H60CM*Diepte4,5CM, B160CM*H60CM*Diepte4,5CM, B120CM*H60CM*Diepte4,5CM, B100CM*H60CM*Diepte4,5CM, B80CM*H60CM*Diepte4,5CM, B60CM*H60CM*Diepte4,5CM.
Ambi One Dimbare Led Condensvrije Spiegel 600X600

| Artikelnummer | 38.4120 |
|---|---|
| FamilyId | SPF54 |
| EAN | 8718858072224 |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 4.5 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant