Met deze aluminium verbredingsprofiel van Wiesbaden verlengt u uw douchecabine met 3 cm. Het profiel is geschikt voor de nisdeuren met profiel en de vouwbare nisdeuren. H202CM.
Alu.Verbredingsprofiel 3Cm X 202Cm

| Artikelnummer | 20.3883 |
|---|---|
| EAN | 8719323034730 |
| Afmeting | 3x200 cm |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 202 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant