Aloni Wit Keramiek Push-Up Afvoerplug 5/4 Zonder Overloop

| Artikelnummer | T-101W |
|---|---|
| EAN | 5404024112766 |
| Breedte | 8 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | T-101W |
|---|---|
| EAN | 5404024112766 |
| Breedte | 8 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant