Aloni Wastafel - 1 Wasbak - Met Overloop - 1 Kraangat - Kunstmarmer - 60x10x46 cm - Glanzend Wit

| Artikelnummer | ELA-W060-WIT |
|---|---|
| EAN | 5404024123557 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Kunstmarmer |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant