Aloni Vierkanten Opbouw Waskom Gepolijst Grijs 40x40x15cm

| Artikelnummer | NST3618 |
|---|---|
| EAN | 5404024116504 |
| Afmeting | 40x40x15 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Natuursteen |
| Primaire kleur | Grijs |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant