Aloni Stabilisatie Stang - Inkortbaar - 100 Cm - Rvs

| Artikelnummer | ST005-RVS |
|---|---|
| EAN | 5404024123052 |
| Afmeting | 100x1.5x1.5 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Diepte | 1.5 cm |
| Dikte glas | 15 mm |
| Materiaal | RVS |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant