Aloni Spiegelkast Kleur Aluminium 120x70cm

| Artikelnummer | SLY120.U |
|---|---|
| EAN | 5404024103399 |
| Afmeting | 120x16x70 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Diepte | 16 cm |
| Materiaal | MDF |
| Primaire kleur | RVS |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant