Aloni Solid Surface Wastafel 160cm

| Artikelnummer | BETA160 |
|---|---|
| EAN | 5404024101142 |
| Afmeting | 154x45.5x10 cm |
| Breedte | 154 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 45.5 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Solid Surface |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant