Aloni Retro Wastafel 46x120cm Mat Zwart

| Artikelnummer | TU120 |
|---|---|
| EAN | 5404024116313 |
| Afmeting | 118.9x46x10.6 cm |
| Breedte | 118.9 cm |
| Hoogte | 10.6 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Polymeer beton |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant