Aloni Pro Ophang WC Rim-Off + Zitting - Mat Wit

| Artikelnummer | PRO6514 |
|---|---|
| EAN | 5404024118317 |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Diepte | 49 cm |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Toiletbril | Soft-close |
| Inclusief | Toiletbril |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant