Aloni Premium Wc-Zitting - Slim Design - Soft Close - Quick Release - Topfix - Duroplast - Rvs Scharnieren - Glanzend Wit

| Artikelnummer | PM0400 |
|---|---|
| EAN | 5404024119062 |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 20 – 56 mm |
| Diepte | 37 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Materiaal | Duroplast |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant